AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
Bine aţi venit la noi în comunitate!
Pentru orice nelămurire sau probleme vă rugăm să contactaţi contact.westcs@yahoo.com!

Distribuiţi | 

Regulament privind postarea "Anunţuri Publice"

In jos 
AutorMesaj
Leopardu
Şăfu ăl mare
Şăfu ăl mare

Data de inscriere : 10/04/2012
Posturi : 9
masculin Data naşterii : 02/09/1993
Varsta : 24

MesajSubiect: Regulament privind postarea "Anunţuri Publice"   Mier Apr 11, 2012 6:16 am

Deci, m-am decis să fac acest topic deoarece mulţi membri ai forumului nu postează cum trebuie/cum se cere. Fiţi atenţi la următoarele reguli:

|___________________Reguli privind topicul___________________|

-> Pentru a putea face un topic aici, trebuie să îndepliniţi un regulament:

1) Nu faceţi nici un topic la această secţiune dacă nu are numele în următorul fel: Anunţ - [Data acestuia] [Anunţul] / Ex.: Anunţ - 11/03/2012 Comunitatea s-a deschis.
2) Nu faceţi topicurile de genul: "Ajutor", "Pls", "Te rog", "Va rog uitaţi-vă", etc. Topicul dumneavoastră va fi închis sau chiar trimit la coşul de reciclare/arhivă.
3) Nu creaţi nici un topic care nu are legătură cu un anunţ sau veţi primi ban temporar.

|___________________Reguli privin posturile__________________|

-> Pentru a putea posta aici, trebuie îndeplinite următoarele reguli:

1) Nu scrieţi în subiecte lucruri inutile.
2) Nu scrieţi într-un post lucurile care apaţin de alt lucru.
3) Încercaţi să scrieţi în post doar lucrurile importante şi care pot atrage lumea.
4) Respectaţi acest regulament pentru a nu se lua măsuri asupra dumneavoastră!

Eu, Leopardu, deţinătorul forumului WestCs şi a întregii comunitâi WestCs, îmi asum riscul de a modifica acest regulament în orice minut. De aceea, vă rog să vizitaţi cât mai des regulamentul acesta.

Conducerea.

Regulament privind postarea "Anunţuri Publice"
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WestCs Community :: WestCs - Forum :: Anunţuri Publice-
Mergi direct la: